Urodzony w Moskwie zielonogórski songwriter Andriej Kotin, zagra w zielonogórskiej Hydro(ZA)Gadce koncert online wraz ze swoim nowym zespołem. „Jesień/Zima” to drugi z cyklu dwóch koncertów „Cztery pory lubuskiego”, mających na celu promowanie Ziemi Lubuskiej.

Andriej Kotin i Załoga koncert online "Cztery pory lubuskiego" cz. 2
Materiał nadesłany – fot. Paweł Maruszewski

Koncerty z cyklu Cztery pory lubuskiego zostały zorganizowane w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury – Kultura Interwencje 2021. W zielonogórskiej Hydro(ZA)Gadce artysta i jego Załoga zaprezentują autorski repertuar m.in. piosenki z powstającego właśnie albumu.

Andriej Kotin to zielonogórski songwriter urodzony w Moskwie. Pisze i wykonuje swoje własne piosenki od ponad 15 lat, czerpiąc inspiracje z najrozmaitszych źródeł: Beatles, Bob Dylan, Leonard Cohen, Rolling Stones, Tom Petty, reggae, muzyka celtycka, indyjska, śródziemnomorska oraz elektroniczna. Jest laureatem licznych ogólnopolskich festiwali piosenki autorskiej w Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Zielonej Górze.

Zobacz:   6. Narodowy Dzień Tenisa za nami

Transmisja online koncertu Andriej Kotin & Załoga – Cztery Pory Lubuskiego cz. 2 „Jesień/Zima” odbędzie się na Facebooku AK & Załoga.