W piątek, 12 maja, Castorama w Zielonej Górze została ponownie otwarta dla swoich klientów po dwóch tygodniach intensywnych prac porządkowych. W nocy z 26 na 27 kwietnia br. w sklepie doszło do wybuchu pożaru, co spowodowało konieczność zamknięcia obiektu i przeprowadzenia niezbędnych prac remontowych.

Castorama w Zielonej Górze ponownie otwarta po pożarze
Castorama w Zielonej Górze po pożarze – fot. KW PSP w Gorzowie

Właściciele Castoramy w Zielonej Górze nie zwlekali z podjęciem decyzji o rozpoczęciu prac porządkowych. Przez dwa tygodnie zespoły pracowników intensywnie pracowały, aby zapewnić bezpieczeństwo klientom i pracownikom, a także przeprowadzić niezbędne prace remontowe.

Po przeprowadzeniu niezbędnych prac instalacyjnych, a także ekspertyz rzeczoznawców, Castorama w Zielonej Górze została ponownie otwarta. Godziny otwarcia sklepu pozostają bez zmian, a klienci będą mogli robić swoje ulubione zakupy do budowy, remontu i urządzania swoich domów, mieszkań i ogrodów. Część parkingu nadal będzie wyłączona z użytkowania do momentu zakończenia prac remontowych, ale reszta parkingu i sklep Castorama są już dostępne.

Zobacz:   Odkryj Lubuskie pociągami. POLREGIO przygotowało 6 wyjątkowych wycieczek - pierwsza już w sobotę do Parku Mużakowskiego

Pozostałe sklepy i punkty usługowe zlokalizowane w budynku zostaną ponownie oddane do użytku w najbliższym możliwym terminie.

Komentarze