Miłośnicy muzyki dętej będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – już w sobotę, 21 maja, odbędzie się 1 Sulechowski Przegląd Orkiestr Dętych. Areną dla utalentowanych muzyków będzie malowniczy Parku SDK. Organizowana w ramach Dni Sulechowa muzyczna uczta z pewnością przyciągnie rzesze melomanów i pasjonatów dźwięków.

1 Sulechowski Przegląd Orkiestr Dętych - muzyczna uczta w Sulechowie
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Pixabay

Pierwszy Sulechowski Przegląd Orkiestr Dętych ma program bogaty w wyjątkowe atrakcje muzyczne, które dostarczą słuchaczom mnóstwo emocji. Już o godzinie 11:30 rozpocznie się przemarsz gwiaździsty ulicami Sulechowa, który wprowadzi nas w niepowtarzalny klimat tego wydarzenia. Muzycy z różnych orkiestr będą wędrować ulicami, rozbrzmiewając swoimi dźwiękami, wzbudzając radość i zaciekawienie przechodniów.

Zobacz:   Wojsko zorganizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla kobiet. Zapisy już trwają, warto się pośpieszyć

Głównym punktem programu będzie wspólne wykonanie utworu „Happy Marching Band” o godzinie 12:00 na Placu Ratuszowym. To moment, w którym wszystkie orkiestry połączą siły i stworzą magiczne brzmienie, które poruszy wszystkich obecnych. Ta synchroniczna harmonia dźwięków będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego słuchacza.

Sulechów: muzyczna uczta w Parku SDK

Po wspólnym wykonaniu utworu, 1 Sulechowski Przegląd Orkiestr Dętych przeniesie się do Parku SDK, gdzie o godzinie 13:00 rozpoczną się koncerty orkiestr. Każda z zaproszonych grup muzycznych ma swój niepowtarzalny styl i repertuar, który oczaruje publiczność. Wystąpią Orkiestra Dęta OSP Babimost, Orkiestra Dęta ZASTAL z Zielonej Góry, Świebodzińska Orkiestra Dęta oraz Powiatowa Wolsztyńska Orkiestra Dęta.

Zobacz:   Sulechowianka dała się nabrać na fałszywą inwestycję przez Internet. Straciła 200 tys. złotych

Koncerty odbędą się o godzinach 13:00, 15:00 i 16:00. W tym czasie Park SDK w Sulechowie stanie się miejscem, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze melodie, tworząc niepowtarzalną atmosferę i wprowadzając nas w świat dźwięków.

Komentarze