Zielonogórska policja zajmująca się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymała 4 osoby, które posiadły przy sobie narkotyki. Wszyscy usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, jeden z zatrzymanych odpowie za posiadanie znacznej ilości tych substancji.

Zielona Góra: 4 osoby zatrzymane, zabezpieczone narkotyki i gotówka
Narkotyki zabezpieczone przez policję w Zielonej Górze – fot. Policja

Kilka dni temu, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, weszli do mieszkania na jednym z osiedli w Zielonej Górze w którym zabezpieczyli znacznie ilości marihuany i amfetaminy o łącznej czarnorynkowej wartości ponad 7,5 tys. złotych, a także wagę elektroniczną oraz niemal 6,5 tys. złotych w gotówce.

Zarzuty w tej sprawie postawiono czterem osobom. Trzy z nich odpowiedzą za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a jedna za posiadanie znacznych ilości tych substancji, za co grozi nawet 10 lat więzienia. Przy okazji okazało się, że jeden z zatrzymanych mężczyzn był także poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Zobacz:   Odkryj Lubuskie pociągami. POLREGIO przygotowało 6 wyjątkowych wycieczek - pierwsza już w sobotę do Parku Mużakowskiego