W drugą niedzielę września odbędzie się Festyn w ZOO Görlitz z programem pełny atrakcji! Regionalny handel i rękodzieło, liczne stanowiska rzemieślnicze i eksperymentalne, gry i zabawy dla dzieci, prezentacje zwierząt, ekscytujące fakty ze świata zoo, a także rozrywkowy program sceniczny z przerwami na prezentacje zwierząt, gwarantują udaną wycieczkę dla całej rodziny.

Festyn w Zoo Goerlitz
fot. zoo-goerlitz.de

Tegoroczną atrakcją festynu będzie bogaty program sceniczny w godz. od 14:00 do 17:00 ze „zwierzęcą jogą” dla młodszych i starszych, występami młodzieżowej grupy teneczno-sportowej Grün-Gold e.V. oraz niezwykłymi prezentacjami pandy i wielbłąda – zdradza pedagog w zoo i organizatorka festynu Franziska Leonhardt.

Zobacz:   Oddaj dynie dla zoo

Poza sceną podczas spaceru po zoo można będzie odwiedzić stoiska wielu regionalnych wystawców, stowarzyszeń, artystów. Prezentacje zwierząt oraz stoisko informacyjne prezentujące wgląd w codzienne życie opiekunów zwierząt, zapraszają odwiedzających do zanurzenia się w świecie mieszkańców zoo. Szeroka gama potraw z prowadzonego przez zoo baru „Korytkowo” będzie kulinarnym dopełnieniem dnia.

Festyn w ZOO Görlitz odbędzie się 10 września. Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej zoo. 

Komentarze