Zielonogórski port lotniczy ponownie staje się punktem wyjścia dla podróżujących na egzotyczne wakacje. Biuro podróży Itaka umożliwia zarezerwowanie wczasów na półwyspie Synaj w Egipcie. Ta informacja z pewnością ucieszy miłośników słonecznej pogody i egzotycznych przygód. Loty czarterowe z Zielonej Góry do Taby będą ponownie dostępne w sezonie zimowym 2023/2024.

Wrócą loty czarterowe z Zielonej Góry do Taby. Można już rezerwować wczasy w Egipcie
Taba w Egipcie. Zdjęcie ilustracyjne. – fot. Pixabay

W zeszłym roku loty czarterowe z Zielonej Góry do Taby cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród Lubuszan. Teraz, w sezonie zimowym 2023/2024, Itaka ponownie oferuje wakacje w Tabie, umożliwiając podróżnym korzystanie z wygodnych i bezpośrednich połączeń lotniczych. Wylot pierwszego czarterowego samolotu zaplanowano na 27 grudnia, co oznacza, że już za kilka miesięcy podróżujący będą mogli rozpocząć swoje egipskie przygody.

Zobacz:   Jak zabezpieczyć samochód przed zimą? Praktyczny niezbędnik dla kierowców

Podobnie jak w poprzednim sezonie, loty czarterowe z Zielonej Góry do Taby będą odbywać się w każdą środę, co daje turystom elastyczność w wyborze terminu wyjazdu. Biuro podróży zapewnia, że podróżujący będą mieli możliwość zarezerwowania różnych opcji wypoczynku, takich jak hotele o różnym standardzie i różnorodne atrakcje turystyczne.

Półwysep Synaj jest znanym regionem turystycznym, który przyciąga podróżnych swoimi malowniczymi plażami rafami koralowymi i bogatą historią. Taba, położona nad Zatoką Akaba, oferuje wspaniałe możliwości do uprawiania sportów wodnych, takich jak nurkowanie i snorkeling. Wycieczki do pobliskich atrakcji, takich jak Kolorowa Dolina, Jerozolimy, Petry czy Góry Mojżesza i Klasztoru św. Katarzyny, również cieszą się dużym zainteresowaniem turystów.

Zobacz:   Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost zostanie podzielony na dwie części - jedną przejmie wojsko

Ostatni lot czarterowy z Egiptu do Zielonej Góry zaplanowano na 28 lutego 2024 roku. Oznacza to, że podróżujący będą mieli wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się egipskim słońcem, kulturą i relaksem przez cały okres zimowych wakacji.