Od września zmienią się godziny lotów z lotniska Zielona Góra/Babimost do i z Warszawy. Jednak zmiany w rozkładzie będą tylko kosmetyczne.

nowe godziny lotów
fot. Pixabay

Nowe godziny lotów na trasie Zielona Góra – Warszawa – Zielona Góra

Pasażerowie korzystający aktualnie z Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost aktualnie mogą latać do stolicy dwa razy dziennie – z wyłączeniem sobót, porannego lotu w niedzielę i wieczornego w środę. – Od września br. samoloty obsługiwane przez Polskie Linie Lotnicze LOT będą wylatywać z naszego lotniska do Warszawy o godzinie 8:50 i 21:25 (czyli poranny wylot 10 minut wcześniej, wieczorny wylot 10 minut później). – poinformowało Lotnisko w Zielonej Górze/Babimoście. Zmiany są więc czysto kosmetyczne.

Zobacz:   Pijany kierowca potrącił pieszego na przejściu dla pieszych. Miał 3 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

Samolot z Warszawy do Zielonej Góry będzie od września wylatywać ze stolicy tak jak dotychczas, czyli o godzine 6:55 oraz godzinie 19:30 – czyli 20 minut później niż teraz, bez środy ale za to z niedzielą.

Z informacji opublikowanych przez Port Lotniczy Zielona Góra wynika, że zmiany godzin lotów na trasie Zielona Góra – Warszawa – Zielona Góra, są odpowiedzią na uwagi pasażerów, którzy potrzebowali więcej czasu na załatwienie spraw w stolicy. Nowe godziny lotów z Zielonej Góry pozwolą wcześniej wylądować w Warszawie i później wrócić.

Zobacz:   Małżeństwo seniorów zatrzasnęło się w rozgrzanym samochodzie. Interweniowała Policja

PLL LOT przypomina również o obowiązujących na lotniskach obostrzeniach w związku sytuacją epidemiczną w Polsce. W trakcie podróży na pokładzie samolotów latających z Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost obowiązuje noszenie maseczek, zakrywanie nosa i ust. – To wszystko w trosce o bezpieczeństwo i komfort podróżnych. – zapewnia przewoźnik.