Castorama w Gorzowie już po remoncie. Po dwudziestu latach działalności sklep przeszedł całkowitą metamorfozę. Efekt widać już od wejścia. Jest nowocześnie, świeżo i przestronnie, do tego na klientów czeka sporo nowości. 

Castorama w Gorzowie już po przebudowie
Paweł Kubiszewski dyrektor sklepu Castorama w Gorzowie – fot. materiały prasowe

Modernizacja miała na celu dostosowanie wnętrz do najnowszych rozwiązań i najwyższych standardów, które oferuje sieć w nowo otwieranych sklepach. Powierzchnia sklepu zwiększyła się o prawie tysiąc metrów kwadratowych, zmienił się również układ. Wyróżnione zostały strefy dekoracyjne, techniczne i projektowe. Świat podłóg i inspiracje łazienkowe zostały rozbudowane o połowę.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Nową powierzchnie zyskał dział ogród, co pozwoliło na jeszcze lepszą ekspozycję mebli ogrodowych, pojawił się zintegrowany dział techniczny i zmieniona strefa budowlana. Dla klientów, który chcą szybko kupić materiały budowlane, zostały przewidziane specjalne kasy i oddzielne wejście.

Zobacz:   Profilaktyka na kółkach: podsumowanie międzynarodowego projektu Policji

Poza nowym wyeksponowaniem wielu towarów, część asortymentu została pogrupowana w taki sposób, aby klient intuicyjnie potrafił znaleźć je na półkach. Stałym elementem są wiedza i doświadczenie pracowników, którzy są nieocenioną pomocą dla naszych klientów – zapewnia spółka.