Remont w gorzowskiej Castoramie właśnie dobieg końca. Efekt widać już od wejścia. Jest nowocześnie, świeżo i przestronnie, do tego na klientów czeka sporo nowości. Co się zmieniło i dlaczego warto odwiedzić sklep Castorama w Gorzowie po remoncie pytamy Pawła Kubiszewskiego, dyrektora marketu. 

Paweł Kubiszewski dyrektor sklepu Castorama w Gorzowie
Paweł Kubiszewski dyrektor sklepu Castorama w Gorzowie – fot. materiały prasowe
Castorama w Gorzowie Wielkopolskim w tym roku świętować będzie 20-lece funkcjonowania. To doskonały moment na całkowitą metamorfozę. Jak zmieniła się Castorama w Gorzowie po remoncie? 

Remont to mało powiedziane, oprócz fasady zmieniło się absolutnie wszystko. Sklep praktycznie powstał od nowa. Modernizacja  miała na celu dostosowanie wnętrz do najnowszych rozwiązań  i najwyższych standardów, które oferuje Castorama w nowo otwieranych sklepów. Przede wszystkim zmienił się układ sklepu. Położyliśmy nacisk na wyraźne wyróżnienie stref dekoracyjnych, technicznych i projektowych. Witamy klienta gamą oświetlenia i pełną paletą farb. Zapraszamy do świata podłóg i inspiracji łazienkowych – ta strefa została rozbudowana o połowę.

Generalnie zwiększyliśmy powierzchnię sklepu o prawie tys. metrów kwadratowych. Dzięki temu nasz sklep zyskał na przestrzeni i komforcie. Prawie połowa nowej powierzchni to powiększony dział Ogród z trzykrotne większą gamą mebli. Tegoroczna oferta ogrodowa jest oszołamiająca! Dla klientów potrzebujących szybkich zakupów materiałów budowlanych przewidzieliśmy dedykowane kasy i wejście, dzięki temu załatwią zakupy szybciej i nie będą musieli kluczyć po innych działach. Do tego mamy zintegrowany dział techniczny i zmienioną strefę budowlaną z całkiem nową gamą drzwi. Chcemy inspirować naszych klientów, być dla nich wparciem i ułatwiać zakupy.

Zobacz:   Wybił butelką szybę w autobusie. Nastolatka raniona odłamkami szkła
Z jakich jeszcze usług, niedostępnych wcześniej, będą mogli korzystać klienci Castoramy? 

Osoby planujące remont czy urządzające nowe mieszkanie zachęcam do odwiedzenia strefy projektowania. Pomożemy stworzyć kuchnię marzeń, a także zaproponujemy, jak najlepiej wykorzystać przestrzeń w mieszkaniu przy użyciu mebli modułowych Atomia. To zupełnie nowa jakość w urządzaniu wnętrz. Dzięki dużej różnorodności elementów można stworzyć z nich meble dostosowane do wymiarów danej powierzchni, a jeśli będziemy chcieli coś zmienić, nie musimy kupować nowych mebli, wystarczy, że zmienimy funkcjonalność tych, które już mamy w domu. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu bez problemu przemienimy bieliźniarkę w szafkę pod telewizor, a szafkę łazienkową w elegancką komodę do gabinetu. To prawdziwe rozwiązanie w duchu zero waste

Zobacz:   Ranking Szkół Przyjaznych LGBTQ+, na liście znalazły także lubuskie licea
Jak zachęciłby Pan klientów do odwiedzenia zmodernizowanego sklepu? 

Jak wspominałem, modernizacja naszego sklepu była tak duża, że nasi klienci zobaczą zupełnie nowy sklep. Teraz Castorama w Gorzowie to świeży i nowoczesny wizerunek, nowe możliwości projektowe. Stałym elementem są wiedza i doświadczenie pracowników, którzy są nieocenioną pomocą dla naszych klientów. Poza nowym wyeksponowaniem wielu towarów, część asortymentu pogrupowaliśmy w taki sposób, aby klient intuicyjnie potrafił znaleźć je na półkach. Wprowadziliśmy trzy ścieżki klienta, tak by dostosować się do potrzeb klientów.

Dodam jeszcze, że cała ekipa sklepu przez kilka tygodni pracowała z ogromnym sercem i zaangażowaniem, aby po modernizacji nasi klienci odwiedzali nowoczesny i inspirujący sklep Castorama w Gorzowie Wielkopolskim. Chciałbym też podkreślić, że nasza ekipa to prawie dwustuosobowy zespół, z którego spora część pracuje z nami od otwarcia, czyli prawie 20 lat. To doświadczony  świetnie rozumiejący potrzeby zespół, którego mógłby nam pozazdrościć każdy nowo otwarty sklep.

Zobacz:   Ranking Szkół Przyjaznych LGBTQ+, na liście znalazły także lubuskie licea
Czy chciałby Pan jeszcze coś dodać na zakończenie? 

Przede wszystkim chciałbym zachęcić do sprawdzania akcji na stronie Castorama.pl oraz w gazetkach, gdzie zawsze proponujemy atrakcyjne zniżki i promocje. Jak zwykle nasza sieć szykuje wiele różnego rodzaju obniżek, dlatego warto być na bieżąco. W ostatnim tygodniu marca zapraszam do wzięcia udziału w wiosennej edycji „Kwiaty za elektrograty” – za przyniesione elektrośmieci będzie można dostać piękne sadzonki bratków. Pozbywając się zużytego i starego sprzętu elektronicznego wymieniamy go na cieszące oko kwiaty. To świetna akcja, co roku ciesząca się popularnością. W najbliższym czasie czeka nas również akcja urodzinowa – już wiem, że na naszych klientów będzie czekać wiele niespodzianek, ale nie mogę jeszcze zdradzić, jakich. Serdecznie zapraszam na zakupy.