Po wielkim sukcesie trasy koncertowej w Polsce w roku 2020, Pink Floyd History powraca do naszego kraju chcąc ponownie spotkać się z polską publicznością. Koncert Pink Floyd History w Zielonej Górze odbędzie się już w najbliższy wtorek, 27 września. – To dla nas wielka radość, gdyż jesteśmy przekonani, że zainteresowanie koncertami tej grupy będzie nawet większe od poprzedniego. Jeżeli nie znacie zespołu, zapytajcie o wrażenia z koncertów tych, którzy już na nich byli. – mówią organizatorzy.

Koncert Pink Floyd History w Zielonej Górze
fot. KupBilecik.pl

Koncert Pink Floyd History w Zielonej Górze to głęboko poruszające show, przenoszące publiczność w magiczną podróż w czasie: w wędrówkę przez ponad 50 lat historii jednego z najwybitniejszych zespołów w dziejach rocka – Pink Floyd.

Zobacz:   Oszustwo biletowe: ponad 60 osób oszukanych na kilkanaście tysięcy złotych

Koncert Pink Floyd History w Zielonej Górze odtwarza muzyczną drogę legendarnego zespołu: od psychodelicznych brzmień z początków kariery aż po utwory z nurtu rocka progresywnego. Dźwiękom nieodłącznie towarzyszy niesamowita oprawa wizualna, potęgująca wyjątkową atmosferę muzyki Pink Floydów. Składają się na nią porywająca gra świateł, hipnotyzujące projekcje i mapping, a całość ilustruje artystyczne idee, jakie przyświecały różnym etapom twórczości zespołu.

Pink Floyd History, okrzyknięty jednym z najlepszych tribute bandów, już niebawem po raz pierwszy zagości w Polsce, prezentując pełne emocji wydarzenie, które z pewnością nie tylko warto zobaczyć i usłyszeć, ale którego też przede wszystkim warto doświadczyć.

Zobacz:   Koncert ABBA Symfonicznie w Gorzowie Wlkp.

Koncert Pink Floyd History w Zielonej Górze odbędzie się we wtorek, 27 września 2022 roku w Hali CRS przy ul. Sulechowskiej. Bilety na to wydarzenie można nabyć online na stronie KupBilecik.pl

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz