Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza na nadchodzące Targi Rolnicze AGRO TARG w Kalsku, które odbędą się już w ten weekend. Wwydarzenie co roku przyciąga licznych gości zainteresowanych szeroko pojętą tematyką rolniczą.

Targi Rolnicze AGRO TARG w Kalsku
Plakat AGRO TARG w Kalsku – fot. UG Żary

Targi Rolnicze AGRO TARG w Kalsku słyną z bogatej oferty ogrodniczej, która tradycyjnie przyciąga tłumy. W alejach targowych będzie można znaleźć różnorodne krzewy, drzewka owocowe, sadzonki, byliny, kwiaty, cebulki oraz nasiona. Ponadto, nie zabraknie również oferty dedykowanej hodowcom drobiu, drobnego inwentarza oraz zwierząt hodowlanych. Amatorzy wędlin i przetworów mięsnych, świeżego pieczywa, miodów, serów, olejów świeżo tłoczonych, warzyw i owoców prosto od lokalnych producentów również znajdą wiele interesujących propozycji. Dla miłośników rękodzieła przygotowano specjalną aleję z różnorodnymi stoiskami.

Zobacz:   VIII Szprotawski Jarmark Bożonarodzeniowy – jeszcze więcej atrakcji i spotkanie z Mikołajem

Organizatorzy nie zapominają również o najmłodszych uczestnikach targów, dla których przygotowana zostanie specjalna strefa zabaw. W trakcie trwania Targów odbędą się również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Podczas targów nie zabraknie też atrakcji scenicznych, występów artystycznych, konkursów oraz różnorodnych zabaw zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników.

Podczas imprezy można też liczyć na bogatą i różnorodną ofertę gastronomiczną. Swój udział zapowiedziało już kilkanaście Kół Gospodyń Wiejskich. Nie zabraknie więc wybornych pierogów, bigosów, doskonałych ciast i wielu innych smakołyków, które zawsze cieszą podniebienia gości.

Zobacz:   VIII Szprotawski Jarmark Bożonarodzeniowy – jeszcze więcej atrakcji i spotkanie z Mikołajem

Targi Rolnicze AGRO TARG w Kalsku to największa impreza targowa w Lubuskiem. W sumie przez dwa dni zaprezentuje się około 450 wystawców. Wydarzenie odbędzie się 27-28 maja 2023 roku, w godzinach od 9:00 do 17:00.