Rekordzista Polski w rapowaniu freestyle szykuje się do pobicia własnego rekordu z 2019 roku. 21 marca 2021 zielonogórski raper Rademenez rozpoczyna szalony projekt – Walka z Czasem – Rademenez vs 24h. Tym razem będzie to próba rapowania na freestyle’u przez 24 godziny! To wszystko dla małej Ani Orłowskiej chorującej na SMA1.

Walka z Czasem - Rademenez vs 24h. Rekord dla Ani Orłowskiej
fot. nadesłane/materiały organizatora

Walka z Czasem – Rademenez vs 24h

Rademenez to człowiek ogromnego talentu i wielkiego serca. Tym razem atakuje ze zdwojoną mocą. Aktualny rekord Rademeneza to 12 godzin rapowania na freestyle’u bez przerwy a próba zaplanowana na 21 marca to 24 godziny rapowania non stop! Czy podoła? Czy pobije aktualny czas dwukrotnie?

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓
📎  Włamywacze nagrani przez miejski monitoring. Wpadli na gorącym uczynku [wideo]

Rekord w rapowaniu dla Ani Orłowskiej

Ta „Walka z Czasem” ma podwójne znaczenie. Rademenez wspiera małą Anię Orłowską od samego początku jej walki o lepszą przyszłość. Teraz będzie walczył o ustanowienie nowego rekordu, jednocześnie zbierając pieniądze dla Ani, która również walczy z czasem. Podczas transmisji Rademenez vs 24h w mediach społecznościowych raper zachęcać będzie również do wpłat na rzecz małej Ani, która choruje na SMA1 i zapełnienia jego rekordowej skarbonki.

Przekonajcie się sami i wraz z nami dołączcie do tego nieszablonowego projektu. Pobijmy rekord razem z Rademenezem i dzięki temu pokażmy całej Polsce jak szalone i szlachetne akcje w czasie pandemii wspierają najbardziej potrzebujących.

📎  Fantazje Zielonogórskie 2021. Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra ogłosił XI edycję konkursu

Całość będzie transmitowana online więc możecie oglądać Rademeneza od Kuala Lumpur przez Helsinki aż do Tijuany przez 24 godziny. Udostępniajcie, pomagajcie, oglądajcie i wspierajcie.

Co o tym sądzisz? Dodaj komentarz