Rekordzista Polski w rapowaniu freestyle szykuje się do pobicia własnego rekordu z 2019 roku. 21 marca 2021 zielonogórski raper Rademenez rozpoczyna szalony projekt – Walka z Czasem – Rademenez vs 24h. Tym razem będzie to próba rapowania na freestyle’u przez 24 godziny! To wszystko dla małej Ani Orłowskiej chorującej na SMA1.

Walka z Czasem - Rademenez vs 24h. Rekord dla Ani Orłowskiej
fot. nadesłane/materiały organizatora

Walka z Czasem – Rademenez vs 24h

Rademenez to człowiek ogromnego talentu i wielkiego serca. Tym razem atakuje ze zdwojoną mocą. Aktualny rekord Rademeneza to 12 godzin rapowania na freestyle’u bez przerwy a próba zaplanowana na 21 marca to 24 godziny rapowania non stop! Czy podoła? Czy pobije aktualny czas dwukrotnie?

Zobacz:   Chciał targnąć się na swoje życie. Był już nieprzytomny gdy dotarła pomoc

Rekord w rapowaniu dla Ani Orłowskiej

Ta „Walka z Czasem” ma podwójne znaczenie. Rademenez wspiera małą Anię Orłowską od samego początku jej walki o lepszą przyszłość. Teraz będzie walczył o ustanowienie nowego rekordu, jednocześnie zbierając pieniądze dla Ani, która również walczy z czasem. Podczas transmisji Rademenez vs 24h w mediach społecznościowych raper zachęcać będzie również do wpłat na rzecz małej Ani, która choruje na SMA1 i zapełnienia jego rekordowej skarbonki.

Przekonajcie się sami i wraz z nami dołączcie do tego nieszablonowego projektu. Pobijmy rekord razem z Rademenezem i dzięki temu pokażmy całej Polsce jak szalone i szlachetne akcje w czasie pandemii wspierają najbardziej potrzebujących.

Zobacz:   Ruszyły wakacyjne połączenia z Turcją z lotniska Zielona Góra-Babimost

Całość będzie transmitowana online więc możecie oglądać Rademeneza od Kuala Lumpur przez Helsinki aż do Tijuany przez 24 godziny. Udostępniajcie, pomagajcie, oglądajcie i wspierajcie.