20-latek ze Zbąszynka, który skatował mężczyznę za to, że obraził BMW został zatrzymany. Sprawca sam opublikował w sieci brutalne pobicie w Szamotułach, które zostało nagrane telefonem komórkowym.

Brutalne pobicie w Szamotułach za to, że... obraził BMW. 20-latek ze Zbąszynka już w rękach Policji
fot. YouTube/tvrepublika.pl

Na nagraniu do którego dotarł portal tvrepublika.pl widać jak zakrwawiony mężczyzna trzymany za włosy przez oprawców, klęczy na ziemi i przeprasza za to… że obraził BMW 20-latka ze Zbąszynka. „Jeszcze raz k*%wo coś powiesz o beemce nie… bo Ciebie k*%wa na takie auto k*%wo nie stać” – słyszymy na nagraniu, następnie oprawca każe przepraszać i po kolei całować buty jego kolegów.

Zobacz:   Oszustwo biletowe: ponad 60 osób oszukanych na kilkanaście tysięcy złotych
Do nagrania które sprawca pobicia sam opublikował w sieci dotarł portal tvrepublika.pl

Na nagraniu słychać jak sadysta informuje pobitego mężczyznę „Zgłosisz to k*%wo gdziekolwiek to przyjadę i Cię zakopię” ale filmem sam „pochwalił się” w mediach społecznościowych. Lubuscy policjanci nie mieli problemów z ustaleniem tożsamości agresora, zatrzymany 20-letni Zbąszynianin jest doskonale znany świebodzińskiej Policji.

Zatrzymany mężczyzna został przekazany Policji w Szamotułach, która zajmuje się sprawą. Jak poinformował rzecznik Lubuskiej Policji, podinsp. Marcin Maludy, 20-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz