Jeleniogórzanin podejrzany o pobicie, uszkodzenie auta, kradzież, kradzieże z włamanie do piwnic oraz groźby karalne został zatrzymany. Teraz odpowie za wszystko przed sądem a grozić może mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

10 lat odsiadki
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Pixabay

37-latka podejrzanego o pobicie, uszkodzenie mienia, kradzież, kradzieże z włamaniem oraz groźby karalne zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego z komisariatu w Jeleniej Górze.

Według ustaleń, mężczyzna dopuścił się wszystkich przestępstwo między majem ubiegłego roku a marcem br. w Jeleniej Górze. Na koncie ma między innymi pobicie innego mężczyzny i kradzież pieniędzy na jego szkodę. Na domiar wszystkiego wybił mu w aucie szybę i wrzucił do środka płytę chodnikową. Do tego dochodzą groźby karalne wobec niego innych osób. Policja ustaliła także, że mężczyzna włamał się i okradał co najmniej 5 piwnic, skąd jego łupem padły elektronarzędzia, grzejniki i inne przedmioty.

Zobacz:   Zniszczył ławkę, auta i wiatę przystankową. 21-latek już z zarzutami

Jeleniogórscy policjanci ustalają obecnie wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają co stało się ze skradzionym mieniem. Mężczyźnie grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.