Jak mówią o tym wydarzeniu organizatorzy “Lotny Festiwal Piwa ma na celu popularyzować piwa kraftowe oraz małe browary rzemieślnicze”. Na wydarzeniu kilkunastu wystawców będzie mieć okazję zaprezentować, przekazać do degustacji i opowiedzieć o swoich rzemieślniczych wyrobach.

Lotny Festiwal Piwa
fot. Craft Event

Już w ostatni weekend czerwca, mieszkańcy Legnicy będą mieć możliwość posłuchać ekspertów z tej dziedziny, którzy będą opowiadać o produkcji piwa, o składnikach wykorzystywanych do tego procesu oraz o historii swoich browarów.

Na miejscu czekać będzie wiele konkursów z nagrodami. Pojawią się również food trucki z pysznym, niecodziennym jedzeniem. Jest to świetna okazja do wyjścia na świeże powietrze i spędzenia czasu z bliskimi w ciekawych okolicznościach. Partnerem festiwalu jest Browar Za Miastem. Jego nietuzinkowe etykiety przyciągają wzrok, a z nazwami piw każdy może się utożsamić. Na festiwalu będziecie mieć okazję spróbować Piwa Festiwalowego, który kupicie u nich na stoisku.

Lotny Festiwal Piwa w Legnicy

Gdzie: Rynek w Legnicy
Kiedy: od 24 do 26 czerca

  • Piątek – 15:00 – 22:00
  • Sobota – 12:00 – 22:00
  • Niedziela – 12:00 – 20:00

Organizatorami imprezy są Craft Event we współpracy z członkami Piwnego Klubu. Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia 4. Legnicki Lotny Festiwal Piwa.