Bezpłatne Wi-Fi dla gości umożliwi poznawanie faktów o zwierzętach oraz zupełnie nowych wiadomości z zoo.

zoo
fot. zoo-goerlitz.de, A. Kolar

Zlokalizowane w sercu Europamiasta miasta görlitzkie zoo postrzega się jako kosmopolityczne centrum spotkań nie tylko ludzi ze zwierzętami, ale także ludzi w każdym wieku, z każdej klasy społecznej oraz narodowości. Dlatego od teraz bezpłatna sieć Wi-Fi umożliwi bezgraniczny dostęp do ogromu treści internetowych.

Każdy odwiedzający otrzyma bezpłatny, ważny 24h dostęp do internetu. Wystarczy wybrać „Zoo-Hotspot” i zalogować się przy użyciu z paragonu za bilet wstępu. Aby wzbogacać wizyty w zoo, we współpracy z lokalnymi firmami oraz sympatykami Naszego Zoo, w przyszłości sieć będzie stale rozbudowywana oraz modyfikowana.

Zobacz:   Afrykańskie góralki zaroślowe to mali krewni słonia. 3 właśnie zamieszkały w Zoo Görlitz-Zgorzelec

Wszyscy sympatycy jabłek, pingwinów, windowsa z pewnością podejdą to tej innowacji z entuzjazmem. Królowe selfie oraz tinderelle natomiast mogą „trzaskać” twórcze fotki wśród zwierząt oraz przyrody, aby móc aktualizować wszystkie kanały mediów społecznościowych o najnowsze migawki #intime i #onfleek. Radością napawa nie tylko wolumen danych, ale także liczba folowersów. Dzięki szybkiemu internetowi wakacyjny program „Trawienie od A do Z”  z cyfrowymi kodami QR – cieszy się o wiele większym zainteresowaniem.