Krzyżówka Patriotyczna publikowana przez Lubuski Urząd Wojewódzki z z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja cieszy się ogromnym zainteresowaniem od 2015 r. W poniedziałek zostali wyłonieni laureaci Krzyżówki Trzeciomajowej 2023.

Oto laureaci Krzyżówki Trzeciomajowej 2023
fot. LUW

Krzyżówka Trzeciomajowa to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń dla mieszkańców Lubuskiego. Co roku od 2015 roku, z okazji obchodów Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, zabawę zyskującą coraz większe zainteresowanie organizuje Wojewoda Lubuski.

W tym roku krzyżówkę opublikowaną przez Lubuski Urząd Wojewódzki oraz na platformie społecznościowej Facebook rozwiązało około 150 osób w wieku od 8 do 87 lat. To niezwykle pozytywny znak, że Krzyżówka Patriotyczna zyskuje taką popularność i przyciąga różne pokolenia.

Zobacz:   Nie żyje Mariusz Strojny - wójt gminy Przewóz

Zgodnie z zapowiedziami, 15 maja 2023 roku Wojewoda Lubuski, Władysław Dajczak, dokonał wyboru laureatów tegorocznej Krzyżówki Trzeciomajowej.

Laureaci Krzyżówki Trzeciomajowej 2023

  1. Florek Anna
  2. Jakubowska Janina
  3. Korkiewicz Marek
  4. Markowski Roch
  5. Miłosz Paweł
  6. Naks Michalina
  7. Sulikowski Mieczysław
  8. Wąsowski Damian
  9. Wojciechowska Janina
  10. Żelwis Klaudia

Organizatorzy poinformowali, że laureaci zostaną poinformowani o wygranej telefonicznie w najbliższych dniach. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom bo krzyżówki nie należą do łatwych. Wymagają logicznego myślenia oraz dużej wiedzy z zakresu historii i patriotyzmu.

Komentarze