Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk, który 25 października zagra koncert w Gorzowie Wlkp., zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego pracy artystycznej jest absolutnie niemożliwy.

Klauzula sumienia. Maciej Maleńczuk zagra koncert w Gorzowie Wielkopolskim
fot. materiały organizatora/KupBilecik.pl

Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji – nie zawsze miłych. Klauzula Sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać. 

Maciej Maleńczuk zagra w Gorzowie Wielkopolskim

Na koncercie w Gorzowie Wlkp. promującym album Klauzula sumienia, nie zabraknie największych pieśni artysty: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy poprzednich tras koncertowych jak Maleńczuk gra Młynarskiego czy Maleńczuk+, Wiesław Jamioł (perkusja) i Dominik Wywrocki (kontrabas). Bilety na tą blisko dwugodzinną, muzyczną podróż, można nabyć na KupBilecik.pl