Łagów położony w województwie lubuskim to wyjątkowe miejsce, w którym może się rozpocząć Wasza wakacyjna przygoda. Jest to miejsce położone tuż przy prywatnej plaży nad Jeziorem Łagowskim.

Łagów - Perła Lubuskiego
Materiały promocyjne partnera – fot. lake-park.pl

Więcej o perle województw Lubuskiego

Łagów to zdecydowanie jedno z najbardziej malowniczych miast lubuskiego. Ta niewielka miejscowość położna nad dwoma jeziorami jest jednym z najurokliwszych zakątków na rodzinne wakacje dla mieszkańców województwa lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolski. Jej największym atutem jest położenie pomiędzy dwoma rozlewającymi się jeziorami – Łagowskim oraz Trześniowskim. Wody obu zbiorników niemal wlewają się na uliczki miasta, tworząc niepowtarzalny klimat, dzięki temu śmiało może konkurować z mazurskimi kurortami. Szlak wokół Jeziora Łagowskiego ma niecałe 9 km i idealnie nadaje się na poranny trening, rower lub pieszą wycieczkę. W Łagowie znajduje się wiele zabytkowych budowli jak i miejsc rozrywki. Do atrakcji jakie możecie spotkań w tym rejonie z pewnością należą: park linowy, Majaland Kownaty, Lubuski Szlak Wina i Miodu, Bunkry, czy słynny Chrystus w Świebodzinie jak i średniowieczny Zamek Joannitów w Łagowie.

Zobacz:   GDDKiA szuka wykonawcy azyli i doświetlenia na trzech przejściach dla pieszych: w Osiecznicy, Łagowie i Kostrzynie nad Odrą

Łagów to idealne miejsce na wypoczynek leniwy, jak i bardziej aktywny. W tym rejonie znajdziemy dużo szlaków, a także mamy możliwość uprawniania sportów wodnych, takich jak: kajaki, nurkowanie, pływanie. Jest to miejsce idealne zarówno na weekendowy wypad jak i na dłuższy urlop. Warto przekonać się o tym, że by wypocząć nad jeziorem nie trzeba jechać na Mazury, a można odwiedzić Łagów. Miejsce to posiada wszystkie uroki jezior i lasów na wyciągnięcie ręki!

Polecany nocleg, i nie tylko!

Kiedy już zdecydujemy się wybrać do Łagowa zapewne staniemy przed wyborem miejsca w którym moglibyśmy się zatrzymać. Jednym z takich miejsc jest ośrodek Lake Park, który posiada niezwykle klimatyczne domki oraz pawilony z apartamentami, z których można korzystać przez cały rok. Dużym atutem tego miejsca jest to, że można tutaj odpoczywać niezależnie od pogody. Oferowane domki są całoroczne i w pełni wyposażone, dzięki czemu nasi goście mogą czuć się komfortowo. Lake Park Łagów to miejsce, w którym można odpocząć i naładować swoje baterie. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie wyjechać na urlop. Podpowiadamy – Lake Park Łagów.