Jak wygląda nowoczesny magazyn? W jaki sposób kategoryzować kilka milionów produktów? Czym wyróżnia się centrum logistyczne lidera sprzedaży obuwia online? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli Prezes Zarządu MODIVO S.A. – Damian Zapłata podczas zwiedzania Centrum Logistycznego w Nowym Kisielinie. Warunkiem jest wygranie licytacji na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Zwiedzanie centrum logistycznego eobuwie.pl do wylicytowania na aukcji WOŚP
Materiały prasowe – fot. CCG

Centrum logistyczne eobuwie.pl, miejsce, do którego na co dzień dostęp mają tylko pracownicy firmy, stanie otworem dla zwycięzcy licytacji, którą firma stworzyła na rzecz wsparcia 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wykorzystanie nowoczesnych robotów, systemów logistycznych czy rozwiązań wspomagających pracę ludzi – o tym wszystkim i wadze centrum dystrybucji w prowadzeniu sprzedaży e-commerce opowie Damian Zapłata.

Zobacz:   19-latek driftował BMW w centrum miasta. Wszystko nagrał monitoring

Jesteśmy dumni z tego, że kolejny raz możemy wesprzeć działalność Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W minionym roku dwie aukcje dające możliwość zwiedzania centrum logistycznego cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy ponownie dać szansę licytującym na zajrzenie do jednego z najważniejszych dla nas miejsc – centrum logistycznego. Jednocześnie wierzymy, że będzie to wyjątkowy czas dla zwycięzcy, który pozna tajniki nowoczesnej sprzedaży online, a dla WOŚP cegiełka w charytatywnej działalności na rzecz potrzebujących – mówi Kalina Stawiarz, Head of Corporate & eobuwie.pl Brand PR w MODIVO S.A.

Zobacz:   Fundacja Mam Marzenie szuka wolontariuszy i zaprasza chętnych na spotkanie w Zielonej Górze

Aby wziąć udział w aukcji i wylicytować wizytę w nowoczesnym centrum dystrybucji należy wejść na  stronę. Kolejne licytacje będą publikowane w najbliższych dniach w serwisie allegro.pl.