Polska i Lubuskie w dzisiejszym świecie. Czy jesteśmy w stanie zatrzymać inflację? Nowa rzeczywistość społeczno-gospodarcza. Kosmiczne wyzwania dla Lubuskiego. To tylko niektóre tematy, które poruszy trzydniowy Kongres Gospodarczy Lubuskie 2022.

Rozpoczyna się trzydniowy Kongres Gospodarczy Lubuskie 2022
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Pixabay

12 października 2022 r. w Zielonej Górze rozpoczyna się trzydniowy, piąty już, Kongres Gospodarczy Lubuskie 2022. To ważne wydarzenie związane jest rozwojem nie tylko naszego regionu, ale i kraju.

Inauguracja miała miejsce w Centrum Kultury Kreatywnej przy Regionalnym Centrum Animacji Kultury przy ul. Sienkiewicza 11. W trakcie wydarzenia poruszone zostaną najistotniejsze kwestie związane z nową rzeczywistością społeczno-gospodarczą, szansami dla sektora kosmicznego, kryzysem energetycznym czy innowacjami. Nie zabraknie także tematów dotyczących żywienia czy winiarstwa. Panele odbędą się m.in. w lubuskich parkach naukowo-technologicznych oraz w Lubuskim Centrum Winiarstwa.

Zobacz:   Pracownik okradł firmę. Zarobił kilkaset złotych, straty w firmie to kilkaset tysięcy

Kongres potrwa do piątku 14 października. Zapraszamy do udziału. Ilość miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem w kongresie mogą dokonać rejestracji online, ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja, szczegółowe informacje oraz program znajdziecie pod adresem kongres.lubuskie.pl

Co o tym sądzisz? Zostaw komentarz