W meczu 26. kolejki III ligi Górnik Zabrze przegrał z Cariną Gubin 1:3. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Marcin Wodecki.

III liga: Górnik II Zabrze - Carina Gubin 1:3
Zdjęcie ilustracyjne – fot. Pixabay

Pierwsza połowa była wyrównana i obie drużyny starały się zdobyć bramkę. W 13 minucie Carina Gubin zdobyła pierwszego gola, po strzale Jakuba Rysia. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli i w 33 minucie Marcin Wodecki wyrównał.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Druga połowa zaczęła się niekorzystnie dla Górnika, gdyż Daniel Liszka otrzymał drugą żółtą kartkę i został wyrzucony z boiska. Tym samym drużyna musiała grać w „10”. Carina wykorzystała tę sytuację i w 53 minucie zdobyła kolejnego gola, po strzale Więcka. Zabrzanie próbowali jeszcze zdobyć bramkę, ale bez powodzenia. Na kwadrans przed końcem Laskowski ustalił wynik meczu na 3:1 dla Cariny Gubin.

Zwycięstwo w spotkaniu rozegranym w sobotę, 29 kwietnia, na stadionie w zabrzańskich Mikulczycach, pozwoliło przeskoczyć drużynie z Gubina swojego rywala w tabeli i i zająć 7 lokatę.

Zabrze: Górnik II Zabrze – Carina Gubin 1:3

Transmisja spotkania 26. kolejki III ligi: Górnik II Zabrze – Carina Gubin – źródło: YouTube/GórnikTV