Dziś, 2 lipca, Prezydent Andrzej Duda odwiedzi województwo lubuskie. W ramach kampanii wyborczej przed drugą turą wyborów prezydenckich, starający się o reelekcję Andrzej Duda odwiedzi Sulęcin oraz Nową Sól.

andrzej duda w sulęcinie
fot. Jakub Szymczuk/KPRP

O szczegółach wizyty poinformowało Polskie Radio Zachód. Starający się o reelekcję na urząd Prezydenta RP, Andrzej Duda odwiedzi województwo lubuskie, 2 lipca 2020. Spotkania zaplanowano w Sulęcinie i Nowej Soli.

Zobacz również: Nieoficjalnie: Andrzej Duda odwołał przyjazd do Żar, przyjedzie kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski

Wizyta prezydenta w Lubuskiem rozpocznie się przed godziną 17. Najpierw Andrzej Duda w Sulęcinie podpisze deklarację o prawach w Internecie. Następnie prezydent uda się na południe województwa gdzie zaplanowane jest otwarte spotkanie z wyborcami. Andrzej Duda w Nowej Soli z mieszkańcami spotka się około godziny 20 na placu przy kościele przy ul. Piłsudskiego – wynika z informacji Radia Zachód.

Zobacz:   Nowe tablice informacyjne i edukacyjne na terenie obszarów Natura 2000 w Lubuskiem

Andrzej Duda jest jednym z dwóch kandydatów, którzy pozostali w wyścigu na urząd Prezydenta RP w Wyborach Prezydenckich 2020. W drugiej turze wyborów, 12 czerwca, zmierzy się ze swoim kontrkandydatem Rafałem Trzaskowskim.