Maj i czerwiec to czas, kiedy planujemy urlopy wakacyjne. Jak zaplanować wakacje dla dzieci, gdy mają 2 miesiące wolnego, a my zaledwie parę tygodni? Możliwości jest kilka. Na pewno wspólne wakacje, kolonie lub wyjazd do dziadków… Co jednak, gdy te opcje są niewystarczające? Jedną z możliwości są półkolonie, czyli tzw. Lato w mieście, gdzie dzieci mogą spędzać kreatywnie czas podczas gdy my pracujemy. Ciekawą ofertą dostępną w mieście Świebodzin są półkolonie TwojRobot.pl z robotami, minecraftem i zajęciami sportowymi. Dostępny jest jeden termin 16-19.08. Cena regularna to 760zł, ale przy zapisach do 31 maja obowiązuje promocyjna cena 630zł. Więcej informacji https://twojrobot.pl/kursy/polkolonie/.

Co znajduje się w programie półkolonii TwojRobot.pl dla dzieci w Świebodzinie?

 • kursy z robotyki i nowych technologii (w tym programowanie),
 • zajęcia sportowe i animacje,
 • tworzenie treści i filmików w stylu Tik-Tok,
 • warsztaty w świecie MINECRAFT,
 • graficzne warsztaty oraz tworzenia stron internetowych.
Zobacz:   Świebodziński SECO/WARWICK otwiera biuro w Zielonej Górze

Ponadto w ofercie:

 • wyżywienie,
 • 2 grupy wiekowe (5-8 oraz 9-14 lat – zajęcia dopasowane do grup wiekowych),
 • grupy max. 12-14 osobowe.
Wakacje w mieście? Postaw na półkolonie z robotami i innymi atrakcjami!
fot. TwojRobot.pl

Jak wygląda plan tygodnia i dzień podczas wakacji 2022?

Kreatywnie, bezpiecznie, aktywnie i z szeregiem atrakcji! Uczestnicy podczas półkolonii nie będą się nudzić!

 • rozpoczynamy od zajęć z budowania i programowania robotów. Pierwszego dnia zbudujemy roboty w świecie Minecraft! Każdy zespół będzie miał za zadanie zbudować robo-transporter, którego zadaniem będzie zebrać jak najwięcej surowców!
 • czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne grafiki lub mamy warsztaty w świecie Minecraft- w zależności od danego dnia i wieku dzieci.
 • W przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową.
 • po obiedzie czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 2 godziny, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu.
 • ostatni blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i treści, w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Poznają triki tiktokerów.
 • niespodzianka w postaci słodkiej przekąski
Zobacz:   Letnie półkolonie w Gubinie odbędą się również w tym roku. Burmistrz ogłosił dwa terminy

Dlaczego warto?

Zależy nam na tym, aby dzieci nie tylko wiele się nauczyły, ale też aby spędziły czas na świeżym powietrzu. Dlatego poza blokiem robotyczno-komputerowym oferujemy blok sportowo-animacyjny. Co istotne nasze półkolonie przeznaczone są zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek, które także lubią programowanie i zabawy filmowe. Ponadto półkolonie przygotowane są dla 2 grup wiekowych. Chcemy aby każdy mógł fajnie spędzić wakacje. Grupa młodsza i starsza ma te same warsztaty, natomiast różni je poziom trudności. Dzieci młodsze programują przeważnie na tabletach i w języku scratch, a dzieci starsze na komputerach i w języku python. Dodatkowo różnicujemy poziom trudności pozostałych zajęć. Grupa młodsza ma więcej zajęć konstrukcyjnych, a grupa starsza komputerowych.

Zobacz:   Finały wojewódzkie Pucharu Tymbarku: Oto największe, piłkarskie talenty w regionie!

Cena i terminy półkolonii w Świebodzinie:

Termin: 16-19.08

Regularna cena półkolonii letnich to 760zł, do 31 maja obowiązuje PROMOCYJNA CENA – 630zł.

Dodatkowo promocja przy zapisie grupowym! Każda osoba zapisana z kolegą/koleżanką/rodzeństwem dostaje zniżkę – 50zł na nasze półkolonie.

Gdzie można się zapisać – lato w mieście Świebodzin?

Można dokonać zapisu telefoniczne pod numerem 660 411 116 lub wejść na stronę półkolonii.

Zapraszamy na nasze robotyczne lato w Świebodzinie z TwojRobot.pl!