Zacznijmy od tego – kim jest Radomska? Blogerka odkąd sięga pamięcią, która od zawsze kocha pisać i dużo gadać. Autorka bestsellerowej książki  „Mam wątpliwość”. Prywatnie – dumna absolwentka socjologii, która dziarsko kroczy wraz ze swoimi wątpliwościami i mierzy się z codziennością, przybierając przy tym japę trolla, domorosłego filozofa, komentatora, matki i firanki.

Aleksandra Radomska w Zielonej Górze przetestuje nowe żarty
fot. KupBilecik.pl

Radomska w Zielonej Górze testuje nowe żarty!

Ironia, zabawa językiem, miłość do córki, skłonność do wbijania kija w mrowisko i zadręczania się się dziwnymi pytaniami o sens istnienia i o to, dlaczego keczup smakuje lepiej niż pomidory. Pisze, bo to kocha. Bo, nie mogąc napluć rzeczywistości w twarz, z umiłowaniem i maniakalnym zacięciem uwielbia kopać ją po kostkach. Teraz robi to także ze sceny, tej na trasie po całej Polsce, ale także tej w Comedy Central. Współpracowała z Onetem – jako felietonistka i dziennikarka. Tworzyła dla Na Temat i WP. Jej kanały social media obserwują setki tysięcy kobiet. Gada, rozśmiesza, wzrusza – Radomska.

Zobacz:   Pracownik okradł firmę. Zarobił kilkaset złotych, straty w firmie to kilkaset tysięcy

Aleksandra Radomska w Zielonej Górze wystąpi w Cafe Noir przy al. Niepodległości już w czwartek, 21 lipca. Bilety na to wydarzenie można nabyć na stronie KupBilecik.pl