Zrobił to! Rademenez pobił rekord, który ustanowił w 2019 roku. Rademenez rapował 24h nonstop dla małej Ani Orłowskiej chorującej na SMA1. Raper z Zielonej Góry, Radosław Blonkowski, podczas bicia rekordu w rapowaniu zebrał na leczenie dziewczynki ponad 80 tys. złotych.

Rademenez pobił rekord. Raper z Zielonej Góry rapował 24h dla małej Ani
Rademenez rapował 24h nonstop dla małej Ani Orłowskiej chorującej na SMA1 – fot. YouTube

Rademenez zaatakował ze zdwojoną mocą w niedzielne południe. Ta „Walka z Czasem” miała podwójne znaczenie ponieważ podczas bicia rekordu raper z Zielonej Góry wspierał małą Anię Orłowską w jej walce o lepszą przyszłość. W poniedziałek, 22 marca, Rademenez pobił rekord rapowania na freestyle, który sam ustanowił w 2019 roku.

Zobacz:   Akcja sadzenia drzew i warsztaty z tworzenia kokedamy w Zielonej Górze

Walka z Czasem – Rademenez pobił rekord dla Ani Orłowskiej

Zielonogórzanin rapował przez 24h prowadząc jednocześnie zbiórkę charytatywną i zachęcał do wpłat na leczenie małej Ani chorej na SMA1. Cel był jeden, uzbierać 100 tys. złotych na specjalistyczny, najdroższy lek świata. Do swojej rekordowej skarbonki udało mu się zebrać ponad 80 tysięcy złotych przy wsparciu 1571 darczyńców ale zbiórka trwa dalej.

Jego szalony projekt można było śledzić przez całą dobę na żywo w mediach społecznościowych oraz YouTube. Całość, podzielona na kilka części, jest dostępna w retransmisji na kanale Rademenez MC.

Zobacz:   5. Narodowy Dzień Tenisa. To była naprawdę udana niedziela