Od początku 2023 roku w Podlaskim Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka trwa konflikt między legalnie wybranym w 2022 roku prezesem związku Stanisławem Żochowskim, a Tomaszem Cieślikiem i Karolem Faszczewskim którzy na nieoficjalnym spotkaniu zorganizowanym po zakończonym zarządzie związku, próbowali przejąć władzę w organizacji.

Jak wygląda rzeczywista sytuacja w Podlaskim Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka? Zobacz materiał video!
fot. materiały partnera

Zgodnie z decyzją sądu (wyrok pierwszej instancji ) decyzja o odwołaniu Stanisława Żochowskiego została wstrzymana. Również została wstrzymana próba wprowadzenia zmian w KRS.

W mediach społecznościowych PZHBiPM pojawił się materiał video pokazujący na jakim etapie obecnie jest sprawa. Do filmu został dołączony komentarz.

Zobacz:   30 urodziny Podlaskiego Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka czyli jak spory i kłótnie niszczą nasze dziedzictwo!

https://fb.watch/lVZxFUNASc/

Przedstawiamy obecną sytuację w PZHBIPM przez pryzmat dowodów i orzeczeń sądowych, a nie pomówień, które pojawiają sie w mediach. Nie możemy pozwolić aby plotka zwyciężyła. Obejrzyjcie do końca i sami wyciągnijcie wnioski.”

Komentarze