Zdesperowana kobieta z Jeleniej Góry zagroziła, że odbierze sobie życie. Interweniowała Policja. Udało się ją nakłonić do zmiany decyzji.

samobójstwa
fot. Policja.pl

Jeleniogórscy policjanci interweniowali w sprawie kobiety, która groziła popełnieniem samobójstwa. Po wejściu do otwartego mieszkania zauważyli siedzącą na łóżku kobietę z założoną na szyi pętlą z koszulki, która oświadczyła, że zamierza odebrać sobie życie.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Desperatką okazała się 50-letnia jeleniogórzanka. Mundurowi, którzy przybyli na miejsce rozpoczęli z nią trudną rozmowę, w trakcie której, nakłonili ją do odstąpienia od zamiaru targnięcia się na własne życie.

Zobacz:   82 lata temu wybuchła II wojna światowa. Władze i służby mundurowe oddały hołd poległym

Na miejsce wezwany został zespół pogotowia ratunkowego, któremu kobieta została przekazana, by następnie trafić pod opiekę lekarzy specjalistów.

To już kolejna udaremniona próba samobójcza w regionie odnotowana przez Policję. Zaledwie wczoraj informowaliśmy o mężczyźnie, który miał owinięty wokół szyi pas bezpieczeństwa i zamknął się w samochodzie. W ostatnich dniach na swoje życie próbowała się targnąć także 15-latka która chciała skoczyć z mostu do Odry oraz młoda kobieta, która z zamiarem popełnienia samobójstwa zamknęła się w łazience – aby ją uratować policjanci musieli forsować drzwi.

Zobacz:   Policja bada okoliczności tragedii na DK32 pod Zieloną Górą