Zdesperowana kobieta z Jeleniej Góry zagroziła, że odbierze sobie życie. Interweniowała Policja. Udało się ją nakłonić do zmiany decyzji.

samobójstwa
fot. Policja.pl

Jeleniogórscy policjanci interweniowali w sprawie kobiety, która groziła popełnieniem samobójstwa. Po wejściu do otwartego mieszkania zauważyli siedzącą na łóżku kobietę z założoną na szyi pętlą z koszulki, która oświadczyła, że zamierza odebrać sobie życie.

↓ Kontynuuj czytanie po reklamie ↓

Desperatką okazała się 50-letnia jeleniogórzanka. Mundurowi, którzy przybyli na miejsce rozpoczęli z nią trudną rozmowę, w trakcie której, nakłonili ją do odstąpienia od zamiaru targnięcia się na własne życie.

Na miejsce wezwany został zespół pogotowia ratunkowego, któremu kobieta została przekazana, by następnie trafić pod opiekę lekarzy specjalistów.

To już kolejna udaremniona próba samobójcza w regionie odnotowana przez Policję. Zaledwie wczoraj informowaliśmy o mężczyźnie, który miał owinięty wokół szyi pas bezpieczeństwa i zamknął się w samochodzie. W ostatnich dniach na swoje życie próbowała się targnąć także 15-latka która chciała skoczyć z mostu do Odry oraz młoda kobieta, która z zamiarem popełnienia samobójstwa zamknęła się w łazience – aby ją uratować policjanci musieli forsować drzwi.