Nadchodzący weekend, 26-28 czerwca, będzie ostatnim w ramach cyklu “Nareszcie! #czasNakulturę”. Tym razem organizatorzy przygotowali wiele zaskakujących propozycji np. piątkowy koncert, który odbędzie się na trawie.

nareszcie! #czasnakulturę
fot. Zielonogórski Ośrodek Kultury

Cykl weekendowych spotkań muzycznych Nareszcie! #czasNakulturę, rozpocznie się w piątek o godzinie 16:30 koncertem podopiecznych Nataszy Smirnowej, z którymi mieliśmy spotkać się w ostatnią niedzielę ale deszcze niestety pokrzyżował te plany. Młodzi wokaliści zaprezentują nam Piosenki z Plecaka jako przedsmak wakacji, pozytywnie nastrajający słuchaczy, którzy zgromadzą się Placu Teatralnym w Zielonej Górze. Bez wątpienia będziecie zaskoczeni profesjonalnymi wykonaniami.

O godzinie 18:00 Magdalena Pytkowska i Grzegorz Zawiliński i ich TRANS – formacja zabiorą nas w muzyczno-duchową podróż transową, sesję głębokiego relaksu, doświadczenie aktywujące proces zmian, oczyszczenie i koncert w jednym.

W sobotę o godzinie 17:00 Kaja Frankiewicz pochodząca ze Sławy, zaprezentuje w swoim recitalu w standardach jazzowych, utwory z nurtu piosenki poetyckiej oraz utwory soulowe z repertuaru takich wokalistów jak np. Etta James. Usłyszymy to, co najbardziej jej w duszy gra, a na pianie towarzyszyć będzie jej Dawid Troczewski.

W niedzielę, ostatnim dniu cyklu spotkań muzycznych Nareszcie! #czasNakulturę, wystąpi Agata Gołemberska – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów pochodząca z Zielonej Góry. Jej twórczość artystyczna nacechowana jest melancholijnymi i tanecznymi nawiązaniami do lat 80’ i 90’. Akompaniował będzie jej Grzesiu Witczak. Koncert na Placu Teatralnym rozpocznie się o godzinie 17:00.